Новини

Kverneland випустив новий повністю ISOBUS-сумісний плуг iPlough 2500

26 Жовтня 2017 86

Плуг Kverneland iPlough 2500 під час оранки
Плуг Kverneland iPlough 2500 під час оранки
Kverneland

Концерн Kverneland Group випустив новий повністю ISOBUS-сумісний плуг з системою автоматичного переведення з транспортного положення в робоче і навпаки. Новинка, випущена до виставки Agritechnica 2017, з'явиться на ринку вже в наступному році.

Про це повідомляє прес-служба концерну.

Унікальна функція переходу плуга з транспортного положення в робоче або навпаки на новому Kverneland iPlough активується натисканням всього однієї кнопки на ISOBUS-терміналі в кабіні трактора. Нова можливість не тільки економить час і робить агрегат більш продуктивним, а й забезпечує додаткову безпеку оператору.

«Це стало можливим, завдяки реалізації концепції «причепа» на підвісному оборотному плузі Kverneland iPlough 2500. При транспортуванні плуг слід точно за трактором, як причіп за автомобілем, завдяки особливому типу кріплення, а також ряду конструкційних рішень», — ідеться в повідомлені.

Так, наприклад, відкидний кронштейн і поперечний вал Kverneland дають можливість повороту на 45° вліво і вправо під час транспортування. Конструкторами так само були розроблені спеціальні колеса для нового плуга. Крім цього нове колесо, встановлене на рамі плуга, дозволяє проводити обробіток ґрунту уздовж кордону поля, біля краю паркану або будь-яких інших перешкод.

Як і всі колеса для плуга Kverneland iPlough 2500, колесо, встановлене на рамі 5- або 6-корпусних моделі, можна регулювати з кабіни трактора через будь-який ISOBUS-термінал.

Це колесо робить плуг стійким при будь-якій швидкості роботи. А при розвороті на поворотній смузі воно здійснює м'яке обертання, поглинаючи вібрації, зменшуючи знос робочих органів плуга і підвищуючи його продуктивність.

Незалежно від положення колеса оновлена ​​конструкція стійок Variomat забезпечує постійний контроль ширини оранки. В якості додаткової опції можна встановити і функцію регулювання глибини оранки з кабіни трактора.Радимо почитати