Новини

«Лозівські машини» продемонстрували Дукат GOLD українським аграріям

25 Жовтня 2017 74

«Лозівські машини» на AgroExpo
Traktorist.ua

«Лозівські машини» представили широкий асортимент техніки AgroExpo, а саме новинки 2017 року: дискову борону «Дукат-6» і важку дискову борону «Дукат GOLD», яка щойно вийшла на ринок.

«Дукат GOLD» — логічне продовження дискаторів «Дукат». Дискові борони лінійки «Дукат» — це машини середнього класу, універсальні і багатофункціональні. Але є ряд робіт, які з їх допомогою складно виконати за один прохід. Наприклад, повністю обробити стерню кукурудзи. Виконання таких робіт за один прохід — складне завдання для будь-якої дискової борони середнього класу. Для вирішення подібних проблем і був створений «Дукат GOLD». Він набагато важчий і могутніший за «Дуката»: оснащений дисками діаметром 724 мм, в той час як у «Дуката» 566 мм. Диски в «Дукаті GOLD» розташовані симетрично, навантаження на них в 2,6 рази вище, ніж у «Дуката» — 260 кг, і ґрунт він обробляє на глибину до 20 см. На цій глибині робить все, що тільки можливо. До речі, ширина захвату у «Дуката-GOLD» теж зовсім не «дитяча» — 8 метрів», —розповідає головний конструктор «Лозівських машин» і Українського конструкторського бюро трансмісій і шасі (УКБТШ) Олексій Гриненко.

Також, був представлений інший флагман — 15-метрова зубова борона «Ліра» з модулем внесення в ґрунт рідких комплексних добрив та гербіцидів «Реал», а також новинка в цьому сегменті — 15‑ти метрова важка зубова борона «Ліра XL».

Доповнили експозиційний ряд передпосівний культиватор «Червонець-8», стерньовий культиватор «Шилінг», посівний комплекс «Златник-6/500», глубокорозпушувач «Гульден-4» і одна із останніх новинок — універсальний самоскидний причіп вантажопідйомністю 18 т. і об'ємом 26 куб.м.Радимо почитати