Новини

He-VA представив нову лінійку котків VIP (ОПИТУВАННЯ)

24 Жовтня 2017 75

Гідравлічний складний коток He-VA
profi.com

Данський виробник сільгоспобладнання HE-VA презентував нову лінійку гідравлічних складних котків. Про це повідомляє profi.com

Лінійка називається VIP, вона зберегла багато функцій від більших моделей, проте має дещо простіші характеристики. Зокрема, перероблена і посилена рама, яка витримує подрібнюючі та кембриджські кільця діаметром 510 мм, 560 мм або 620 мм. 

Котки доступні з робочою шириною 4,5 м, 5,4 м, 6,3 м, 7,3 м та 8,2 м, дві менші моделі складаються на транспортну ширину 2,2 м, а три інші — до 2,45 м. Блокувальні опори захищають обидві бічні секції під час транспортування, коли вага розподіляється між трактором і транспортними колесами. В компанії говорять, що простий стопорний болт дозволяє з легкістю регулювати висоту дишла при роботі з різними тракторами. 

На нових котках у заводській комплектації доступна спеціальна система активного перенесення (SAT). Її рекомендується використовувати на нерівній поверхні, оскільки система гідравлічно розподіляє вагу по всій ширині машини.  

Вартість 4,5-метрового котка VIP з подрібнюючими та кембриджськими кільцями діаметром 510 мм, а також освітленням, становить приблизно £6,972.

 Радимо почитати