Новини

Elvorti презентував новинки на AgroExpo 2017

24 Жовтня 2017 116

Посівний комплекс Elvorti Оріон-9,6
Traktorist.ua

Elvorti  презентував ряд новинок AgroExpo 2017. На стенді компанії було представлено п'ятирядний культиватор Поляріс-10 Преміум, просапний культиватор КРНВ 5 і 6 L та оновлений посівний комплекс Оріон-9,6. Також, був представлений 28 метровий обприскувач з новою системою розподілу, якою керує комп'ютер Браво-400 С, що має підв'язку до GPRS навігатора, з можливістю посекційного відключення форсунок та ​​нову сівалку Альфа-6 та Астра-3.

Крім цього, представлений ряд дворядних дискових борон Балада, просапні сівалки —  Веста, Вега і Вега-16 та посівний комплекс Алькор.

«За сьогоднішній день було продано 19 одиниць техніки це: сівалки, борони, культиватори. В минулому році ми продали лише  5 одиниць за виставку. Зараз у нас є посівний комплекс Оріон, він працює за технологією No-till. Багато фермерів зараз замислюється над тим, щоб здійснювати посів без обробки ґрунту. Якщо в подальшому розвиток технології не припиниться то, займемо непогану нішу. А по експорту ми  охоплюємо майже весь Європейський Союз, експортуємо техніку в  Естонію, Латвію, Польщу, Угорщину, Словаччину, Румунію, Болгарію, Молдову», — розповідає керівник групи прямих продажів заводу Elvorti Ярослав Васильківський.Радимо почитати