Новини

В Україні презентували сівалку Julia 24 від Maschio Gaspardo

24 Жовтня 2017 226

Сівалка Julia 24 Maschio Gaspardo
Traktorist.ua

Компанія Maschio Gaspardo презентувала сівалку Julia 24 на виставці AgroExpo. Сівалка є 24-рядною і призначена для просапних культур. 

Агрегат пропонують в двох версіях: з елекпроприводом та механічним приводом. Сівалка з електроприводом повністю керується  через сенсорний монітор. Центральний бункер розрахований на 9000 л і розділений на дві половини: 7000 л під добрива та 2000 л під посівний матеріал. Дана сівалка агрегатується з тракторами від 340 к.с. Швидкість засівання від 10 до 12 км/год, а  ширина захвату майже 18 метрів.

 «На сьогодні дана сівалка презентована в одному екземплярі. Весною вона вже попрацювала в експериментальному холдингу. Вона відсіяла 90 га площі і клієнт залишився задоволений результатом. На наступний рік плануємо привезти дві таких сівалки.  Сівалка розрахована на великі агрохолдинги, вона дуже зручна тим, що є центральний бункер. Зранку можна засипати добрива і насіння і фактично весь світловий день працювати на ній»,— розповідає менеджер Лозівського регіонального представництва Agroresurs Михайло Лановий.

Ціна сівалки залежить від комплектації та від того, який привід буде на ній встановлений. Ціну можна уточнити в офіційного дилера в Україні  компанії Агроресурс.

Характеристики сівалки Maschio Gaspardo Julia 24 Радимо почитати