Новини

Під час Агропорт Схід Харків були презентовані навантажувачі Weidemann

24 Жовтня 2017 112

Навантажувач Weidenmann 1380
Навантажувач Weidenmann 1380
Traktorist.ua

Група компаній «ТРІА» презентувала телескопічні та фронтальні колісні навантажувачі Weidemann на Агропорт Схід Харків 2017.

Німецькі навантажувачі Weidemann – новинка на українському ринку,  на виставці презентували компактний телескоп T5522 та мініатюрний Hoftrac 1380Керівник представництва по Північно-Східній Україні групи компаній «ТРІА» Андрій Карцев говорить, що попри те, що бренд Weidemann на українському ринку всього півроку, вже має свого покупця та широкий спектр напрямків застосування.

«До цього він використовувався в західній та східній Європі, добре себе зарекомендував. Практично у кожному господарстві є такі навантажувачі. Від входу на український ринок виробника втримувала невизначеність перспектив сервісу. Наша компанія взяла на себе відповідальність супроводу нових машин на території України, і сьогодні ми успішно приводимо німецькі технології Weidemann у вітчизняні господарства», — повідомив фахівець.

Висота робочої зони представника лінійки телескопічних навантажувачів Weidemann Т6027 сягає 6,5 метрів, за вантажопідйомності 2,7 т. Серед особливостей німецького телескопа – система вертикального підйому, 100% привід, можливість блокування диференціалу, широка лінійка навісного обладнання. З-поміж аналогів машина вирізняється компактністю, дозволяючи без проблем долати вхідні пройоми шириною та висотою до 2 метрів. А невеликий внутрішній радіус дозволяє навантажувачу впевнено маневрувати серед забудов на подвір’ї фермерських господарств, зернозберігальних майданчиків тощо.

Фронтальний колісний навантажувач 1380 з серії мультифункціональних машин Hoftrack, що є винаходом Weidemann, надзвичайною маневровістю завдячує унікальній «ламаній рамі» в основі. Завдяки їй він здатен розвертатися практично на одному місці. Великий перепад передньої та задньої вісі забезпечують тримання вантажу у навісному обладнанні - в одному положенні на будь-якій місцевості, чи то на рівній, або під нахилом.

Cтенд компанії "ТРІА" на Агропорт
Стенд «ТРІА» на Агропорт Схід Харків 2017

Під потреби споживача базова конструкція навантажувачів Weidemann комплектується необхідною кабіною з широким набором оснащення для комфортної роботи водія, навісним обладнанням та необхідним типом аграрних шин. Таким чином, ціна таких навантажувачів може варіюватися в залежності від території майбутнього проведення та типу робіт. Різниця від мінімальної комплектації до максимальної може сягати 20-30 тис. євро.

«Складно сказати, яка ціна. Кожен хоче для себе особливу комплектацію, конкретно під його господарство, під його розміри, під його умови», — говорить Андрій Карцев.

ГК «ТРІА» є ексклюзивним дилером навантажувачів німецького виробника Weidemann на території Східної, Центральної та Південної України з січня 2017 року.

Окрім навантажувачів, ТРІА представила на стенді Агропорт Схід Харків 2017 техніку компаній Amazone та Jympa для захисту рослин та обробітку ґрунту, та Krone для заготівлі кормів.Радимо почитати