Новини

АМАКО презентувала сервісні можливості на Агропорт Схід Харків 2017 (ВІДЕО)

23 Жовтня 2017 86

Стенд АМАКО на Агропорт Схід Харків 2017
Стенд АМАКО на Агропорт Схід Харків 2017
Amacoint.com

Один з найбільших дилерів в Україні «АМАКО Україна» не привіз жодної одиниці сільгосптехніки на агропромислову виставку Агропорт Схід Харків 2017.

Це зумовлено тим, що компанія у заході бере участь уперше і робить акцент на відділі запчастин. Про це в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua повідомив директор Східного відділення «АМАКО Україна» Петро Костанецький.

«Ми робимо акцент на клієнтові. Ми не просто продаємо техніку, ми стараємося бути партнерами. Не те, що продав і забув, а постійно підтримувати покупців.  Адже спектр наших покупців дуже великий – від 10 га до «велетнів», ⎯ розповів фахівець.

За його словами, загальна вартість складу запчастин компанії становить приблизно $12 млн.

Окрім широкого спектру запчастин, АМАКО надає сервісну підтримку своїм клієнтам під час гарантійного періоду, а також після нього. Ця програма називається 10+. Тобто техніка, яка пропрацювала більше 10 років і в цей час обслуговувалася сервісними інженерами, то з нею простіше працювати, знаючи її історію. Петро Костанецький також зазначає, що усунення неполадок відбувається протягом 24 годин. А якщо це неможливо, то на час ремонту надається агрегат, який відповідає технічним характеристикам зламаної техніки.

«АМАКО Україна» презентує сільськогосподарську техніку наступного року на виставці Агропорт Схід Харків 2018. Петро Костанецький гооврить, що компанія обіцяє привезти самохідні машини: комбайни, трактори,  телескопічні навантажувачі, сівалки та ін..Радимо почитати