Новини

Kverneland втілила інноваційні системи у кормозаготівельній техніці

20 Жовтня 2017 76

Валкоутворювач Kvenerland
Валкоутворювач Kvenerland
Kvernelandgroup.com

Компанія Kverneland втілила новітні технології Geomow на новій косарці-метелику 53100 і Georake на валкоутворювачі 97150 C. Ці технології утворені на системі керування GEOcontrol, яка спеціалізується на принципах точного землеробства. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Система Geomow на косарці-метелику 53100 постійно відслідковує лінію руху трактора і положення передньої косарки, що дозволяє миттєво підлаштовувати задні косарки для регулювання зони перекриття. При цьому чисте скошування можливе з першого разу за будь-яких умов при максимальній робочій ширині 10,2 м.

При роботі на кутових ділянках, Geomow автоматично визначає положення фронтальної косарки і миттєво регулює зону перекриття, не залишаючи нескошених ділянок. При роботі на схилах система автоматично збільшує перекриття між передніми і задніми косильними модулями.

Відтепер Geomow регулює підняття косарок в режимі розвороту. У кінці поля передня косарка підніматиметься автоматично, адже трава уже скошена, після цього піднімуться задні косильні апарати.

Geomow на валкоутворювачі 97150 C автоматично у чітко визначений момент опускатиме і підніматиме ротори, щоб підготувати зібраний урожай для прес-підбирача. Дивлячись на значні масштаби валкоутворювача, це знизить ризик помилок оператора і скасує необхідність коректуючи дій.

Система реєструє уже оброблені ділянки, тому коли ротор потраплятиме на таку дялінку, то автоматично підніматиметься вгору. І навпаки, при потраплянні на неопрацьовану територію, ротор так само автоматично буде опускатися. Це можливо завдяки тому, що чотири ротори валкоутворювача діють незалежно один від одного – це чотири окремі секції в системі.

Обидві «інтелектуальні» новинки Kverneland представить на агропромисловій виставці Agritechnica 2017, яка відбудеться у Ганновері (Німеччина) з 12 по 18 листопада.Радимо почитати