Новини

Claas оновив систему Cemos для комбайнів

20 Жовтня 2017 220

Комбайн Claas за роботою
Комбайн Claas за роботою
Traktorist.ua

Німецька компанія Claas представила нову систему Cemos Auto Threshing, яка є елементом Cemos Automatic. Ця новинка стала переможцем конкурсу Innovation Award виставки Agritechnica 2017.

Завдяки цій системі підвищується ефективність роботи комбайнів. Інноваційна технологія забезпечує автоматизоване налаштування величини зазору підбарабання та швидкість обертання барабану при обмолочуванні зерна. Завдяки цьому, техніка швидко підлаштовується під зовнішні умови, які змінюються, та забезпечує максимальні показники продуктивності.

Практичні випробування системи провели у Вищій школі прикладних наук Бінгена в Німеччині. Так, завдяки системі продуктивність роботи на пшениці збільшилася на 14%, якість зерна підвищилася на 28%. Разом з тим на 65% знизилася частка незернових сумішей, а втрати зерна склали всього 0,3%. Швидкість обмолоту зерна збільшилася на 0,3-0,8% км/год.

Крім того, тепер система Cemos буде працювати і на тракторах Claas. Унікальна база відомостей, яка раніше використовувалася лише на комбайнах, тепер доступна і для трактористів.Радимо почитати