Новини

Bednar розробив ширшу модель сівалки Omega

19 Жовтня 2017 68

Cівалки Bednar Omega
profi.com

Чеський виробник культиваторів та сівалок Bednar розширив лінійку рядкових сівалок Omega OO L новою версією шириною 8 м. Про це повідомляє profi.com

Сівалка Omega 8000L (L = легка конструкція/пластиковий бункер) може працювати з різними культурами з міжряддям 12,5 см або 16,5 см. Крім того, лінійка Omega складається з 3-метрової моделі, презентованої на виставці SIMA цього року, та 6-метрової версії.

Нова машина має 2 ряди дисків діаметром 460 мм, максимальна ємність бункеру становить 4000 л, керування сівалкою здійснюється через термінал ISOBUS. Стандартно сівалка оснащена системою точного посіву (PSP), яка забезпечує точне копіювання рельєфу ґрунту дисковими сошниками та розміщення насіння на однаковій глибині по всій ширині захвату, в той час як заднє прикотуюче колесо забезпечує рівномірне ущільнення ґрунту.

Додатково машина може оснащуватися датчиками руху насіння, опцією вимикання половини сівалки, фронтальною вирівнювальною дошкою, прикотуючим колесом та А-подібними дисками або сошниковими секціями для ранніх весняних робіт. Рекомендована потужність трактора для роботи з 8-метровим агрегатом становить 250-350 к.с.

Новинка буде представлена на виставці Agritechnica-2017 та доступна вже в наступному році.Радимо почитати