Новини

Перший трактор Fendt 1038 успішно працює в полях Дніпропетровщини

19 Жовтня 2017 223

Трактор Fendt 1038
agrospace.com.ua

Цього літа компанія «Агроспейс» передала ключі від першого  трактора 1000 серії Fendt в Дніпропетровській області.

В агрогосподарстві вже успішно працюють 3 трактори Fendt 900 серії. Саме тому парк вирішили поповнити новинкою від Fendt. Пройшло з місяці з моменту придбання трактора і головний інженер підприємства «Дружби» Олександр Турчин розповів, як себе показав Fendt 1038 Vario в експлуатації.

«Новий трактор відпрацював вже понад 500 мотогодин. Поки агрегатується з плугом, культиватором або дисковою бороною. Загалом, працює по повній програмі! За всіма параметрами він успадкував переваги 900 серії Fendt, тільки в ньому більша швидкість більше, і краща тяга. Це велика перевага, бо ми обробляємо важкі ґрунти, і 1000-й Fendt краще справляється. Що до економії палива - це одна з переваг, щоб цей показник був ще нижче, нам потрібно замінити наявне ґрунтообробне обладнання більш новим. І тиск на ґрунт при використанні такого трактора, попри його високу потужність - менше, це дуже важливо для отримання високих врожаїв в перспективі», — поділився Олександр Турчин.

Трактор Fendt 1038

 «Наші прогнози щодо популярності нового трактора Fendt на українському ринку починають збуватися. Адже 1000-й Fendt - це втілення потужності, економічності і надійності. Тільки у бренду  Fendt трактори подібної потужності (380-500 к.с.) представлені в класичному компонуванні. Потужний і водночас низькообретовий двигун MAN, безступінчата автоматична трансмісія Fendt VarioDrive, незалежний привід, незалежний гідропневматичний передній міст, амортизована кабіна, продумана система баластування і управління тиском в шинах, новітня концепція навігації - ось неповний перелік переваг нового Fendt», — підкреслив  керівник відділу продажів техніки «Агроспейс» Василь Суховєєв.Радимо почитати