Новини

Schäffer презентує оновлені навантажувачі на Agritechnica

19 Жовтня 2017 74

Навантажувач Schäffer 2032
schaeffer-lader.de

На цьогорічній виставці Agritechnica компанія Schäffer презентує ряд нових продуктів.  В числі новинок, які компанія планує представити на виставці, новий компактний навантажувач 2032 з приводом високого тиску та найкомпактніший телескопічний колісний навантажувач 2345 T SLT з новою кабіною та новий 9640 T. Про це повідомляє schaeffer-lader.de

Новий навантажувач Schäffer 2032 є найбільш маневреним у своєму класі. Завдяки новому концепту приводу, в основі якого лежить аксіально-поршневий насос високого тиску, він здатний переводити потужність з двигуна Kubota 22 кВт/30 к.с. у високу маневреність агрегату. Це дозволяє розвивати швидкість до 20 км/год. Крім того, використання замість карданного валу осьових моторів забезпечує мінімальний радіус повороту. 

Телескопічний навантажувач 2345 T SLT є найкомпактнішим агрегатом  Schäffer. Він був представлений на виставці Agritechnica минулого року. В цьому році навантажувач може бути обладнаний новою кабіною.

«Ми зможемо задовольнити численні вимоги наших клієнтів. Навіть з кабіною висота машини залишається на рівні 2 м, це робить наші навантажувачі SLT особливими», — говорить менеджер з експортних продаж Schäffer Маріо Мідеке.

Цей телескопічний колісний навантажувач потужністю 33 кВт/45 к.с. важить 2,9 т, а висота підйому в точці повороту складає 3,75 м. Незважаючи на дуже компактні розміри машини, навантаження перекидання складає до 1,65 т.  Відтепер модель 5680 T буде мати новий дизайн передньої частини. Ця машина середнього класу 55 кВт/75 к.с. має висоту підйому 4,7 м замість попередніх 4,25 м. Експлуатаційна вага становить 4,5 т, а вантажопідйомність — 2,4 т. Ця машина доступна на вибір з захисним дахом або кабіною.

Модель 9640 T представляє нове покоління колісних телескопічних навантажувачів від Schäffer. Нова машина має свіжий дизайн та відповідає всім вимогам по контролю викидів 4 ступеню. Максимальна швидкість складає 40 км/год, агрегат оснащений автоприводом з трансмісією з подвійним зчепленням Schäffer, має режим роботи Eco Mode і нову кабіну SCV-Plus. Ця машина пропонує опції, які раніше неможливо було реалізувати з точки зору ефективності, маневреності, комфорту руху і ергономічності. Експлуатаційна вага навантажувача складає від 8,4 до 9,7 т, висота підйому — 5,4 м, а вантажопідйомність — 4,2 т. Він відповідає сучасним вимогам при виконанні  завантажувально-розвантажувальних робіт у великих сільськогосподарських компаніях, у підрядників та на біогазових заводах. 

Ці та інші моделі машин Schäffer будуть представлені на цьогорічній виставці Agritechnica, стенд В17, зал 6.Радимо почитати