Новини

Компанія Лемкен-Україна планує встановити новий рекорд продажів

18 Жовтня 2017 102

Cпеціаліст із підтримки продажів «Лемкен-Україна» Олександр Киянець
Traktorist.ua

В 2016 р. компанія Lemken майже вдвічі збільшила оборот в Україні: техніки було продано більш як на 21 млн. євро. Цього ж року в компанії вже перевершили минулорічний результат. Про це в ексклюзивному інтерв’ю Traktorist.ua повідомив спеціаліст із підтримки продажів «Лемкен-Україна» Олександр Киянець.

«На сьогодні, ми вже перевершили цю цифру і готуємо себе до встановлення нових рекордів. Поки не можу сказати якою  буде цифра, але вона однозначно буде більша, ніж 2016 році»,  — зазначив фахівець.

По кількості імпортованих плугів в Україну, доля компанії склала 49% в 2016 році. Кількість проданих дискових борон за минулий рік становить 33% ринку. По кількості проданих обприскувачів  компанія у п’ятірці, а по сівалках і посівним комплексам — в десятці.

В топі продажів — плуги. Також, за словами Олександра Киянця популярністю користуються дискові борони. Окрім цього, компанія збільшила продажі стернових культиваторів.

«Ми намагаємось переконати покупців, що стерньовий культиватор може працювати не гірше, ніж дискова борона. Крім того, він виходить дешевшим в закупівлі і обслуговуванні», зазначає Олександр Киянець.Радимо почитати