Новини

SlurryKat розробив причіп для круглих тюків

18 Жовтня 2017 95

Причіп для круглих тюків SlurryKat
fwi.co.uk

Виробник техніки з Північної Ірландії, компанія SlurryKat, розробила причіп для круглих тюків, на якому не потрібно привязувати вантаж при транспортуванні. Про це повідомляє fwi.co.uk

Причіп оснащений шинами розміром 550/45 R22.5, які стандартно встановлюються на мости для досягнення максимальної ефективності та безпеки при гальмуванні, незалежно від швидкості трактора.

Причіп обладнаний подвійною гідравлічною системою захвату, яка складається з металевих захватів на всю ширину, розташований по обидві сторони причепу. Управління системою здійснюється з кабіни трактора.

Ці захвати опускаються при завантаженні причепу, а потім підіймаються у фіксоване положення. Кожним з захватів можна керувати окремо і фіксувати їх за допомогою стопорного клапану. Також до системи захвату входять передні та задні стійки висотою 1,8 м, які дозволяють не зв'язувати тюки. Здвоєні мости оснащені системою пружинної підвіски, яка, в свою чергу, встановлена на потужному шасі з замкнутим профілем. Опціонально доступна підресорена система підвіски. В передній частині регульована стійка підтримує рівень причепу при завантаженні, а подвійна спіральна пружина дишла забезпечує більш плавний рух.

В стандартній комплектації причіп оснащується комплектом інструментів з гальванічним покриттям, задніми бризковиками та LED-фарами, опціонально доступна буксирувальна зчіпка.Всі машини доступні в різних варіантах для забезпечення потреб клієнтів у довжині та гальмівній системі.Радимо почитати