Новини

ScherGain — винахід канадських фермерів, що визначає втрати насіння ріпаку

18 Жовтня 2017 104

Cистема ScherGain і її винахідник Тревор
Cистема ScherGain і її винахідник Тревор
Youtube

Канадські фермери Тревор Шерман і його батько придумали систему ScherGain — систему, яка допомагає уникнути втраті насіння ріпаку. Про це повідомляє Grainews. 

Цей монітор прикріпляють до задньої частини комбайну на магнітах для точного визначення втрат під час збору врожаю. Також він оснащений датчиком зерна і діафрагмою. Коли комбайн запускають в роботу, магніти за допомогою пульту вимикають. Таким чином, екран падає і накриває насіння, яке залишилось в полі. Далі зерно очищають і у відповідності до діафрагми вираховують втрати. Як наголошує сам винахідник, цей інструмент дуже простий у використанні.

Винаходу вже сім років, але патент на продажі отримали лише в червні 2017 року. Зараз ScherGains коштує 1800 доларів і його планують виводити на міжнародний ринок. В кінці літа були продані всі інструменти і тепер вони приймають замовлення на наступний рік:

«ScherGain користується шаленою популярністю, те, що ми думали продавати весь сезон, ми продали за один день. У нас були замовлення із Австралії, Бразилії, Франції та Парагваю», — наголошує Тревор.Радимо почитати