Новини

Компанія Chafer оновила причіпні обприскувачі

17 Жовтня 2017 72

Причіпний обприскувач Chafer
Причіпний обприскувач Chafer
Cropsprayers.com

Компанія Chafer удосконалила свої причіпні обприскувачі, щоб йти в ногу з передовими технологіями. Про це повідомляє портал agroinfo.com.

Новий вузол підвіски стріли забезпечує покращене копіювання рельєфу. Тепер стріла може опускатися ближче до землі (нижче 50 см) навіть на колесах найбільшого діаметру. Це дозволить забезпечити найкращу ефективність розпилення.

Герметичні підшипники, якими обладнані всі ролики, забезпечують плавне, надійне вертикальне переміщення стріли. Завдяки цьому підтримується оптимальна висота розпилення, стріла ізольована від хвилеподібних коливань.

З оновленням система ePlumbing стало можливим використання інтелектуальних клапанів CANbus, які надають операторам інформацію про стан та положення клапана у реальному часі, що важливо при автоматичному заповненні, споліскуванні та інших сантехнічних функціях. Система попереджує оператора, якщо клапан не досягає визначеного положення, тим самим зникає можливість перехресного забруднення.

Система рульового керування на машинах специфікації «е» також оновилася, перемістившись на датчики на обприскувачі. Ця система підвищує чутливість рульового керування і допомагає краще слідувати за трактором. Їй тепер не треба підключатися до трактора, що в свою чергу скорочує час, який необхідний для зчеплення та від’єднання.

Продаж оновлених версій провідних моделей обприскувачів планується почати восени перед новим сезоном сільськогосподарських робіт 2018 року.Радимо почитати