Новини

У Мелітополі виробляють техніку для роботи з нішевими культурами

17 Жовтня 2017 220

Сівалка овочева
Сівалка овочева
Facebook.com

Підприємство «Роста» у Мелітополі розробляє техніку для калібрування, висіву, лущення та збирання нішевих культур. Про це на своїй сторінці соцмережі Facebook написав директор Департамену агропромислового розвитку Херсонської облдержадміністрації Олександр Паливода.

Він відзначає, що це вітчизняний виробник, техніка якого має достойну якість та ціну, нижчу за імпортні аналоги. Олександр Паливода відвідав підприємство разом із членом Таврійського Клубу Експортерів Сєйраном Яковлєвим, який очолює часниковий напрямок в цій громадській організації, та фермерами Харківщини, Київщини та Черкащини. Вони особисто ознайомилися з роботою виробництва та демонстрацією техніки на полях. Олександр Паливода наголошує, що гості відзначили високу якість української техніки.

Спеціалісти компанії взаємодіють безпосередньо з фермерами, які займаються вирощуванням часнику, моркви, цибулі, квасолі, томатів та інших нішевих культур. Це дозволяє доробляти техніку відповідно до потреб користувачів.Радимо почитати