Новини

BRP презентував всюдихідну техніку для арграріїв на АгроПорт Схід Харків 2017

17 Жовтня 2017 123

Квадроцикл Outlander MAX 450 DPS та мотовсюдихід Traxter
Traktorist.ua

«BRP центр Харків» презентував під час виставки АгроПорт Схід Харків 2017 квадроцикл Outlander MAX 450 DPS та мотовсюдихід Traxter від компанії Bombardier Recreational Products.

«Recreational Products пропонує широкий спектр легкової позашляхової техніки: квадроцикли та мотовсюдиходи різного призначення. На даній виставці ми презентуємо утилітарні і спортивні моделі»,  розповів Євгеній Балюк, керівник BRP центру Харків.

Квадроцикл Outlander MAX 450 DPS — найдешевша модель повноприводного квардоцикла із потужністю 38 к.с. Вартість даної моделі складає 9 тис. євро. Євген Балюк зазначає, що його не можна порівняти з китайською технікою і він може стати для будь-якого фермера надійним помічником і використовуватися в важкопрохідних ландшафтах. Квадроцикл зі своїми габаритами проходить там, де не пройде жодна одиниця техніки, навіть добре підготовлений джип.

Також на стенді було представлено мотовсюдихід, який має дві назви Defender і Traxter, на українському ринку буде продаватись, як Traxter. Це утилітарний всюдихід, розроблений по принципу Side-by-Side, тобто два сидіння розташовані поруч.

Компанія BRP зазначає, що  на першому місці в цій моделі такі характеристики як комфорт, надійність і фунціональні можливості техніки. Модель Traxter розроблена за схемою дорогих пікапів, має пікапний тип сидіння (2 повноцінних сидіння і проміжне пасажирське місце). Мотовсюдихід має два типи двигунів: модель HD 8 обладнана 800-кубовим мотором потужністю 52 к.с., модель HD 10— літровим мотором на 75 к.с.

Коштує  новинка від 13 800 євро, в залежності від комплектації.

«Поки таку техніку більше купують для відпочинку, бо для аграріїв України ця техніка в новинку і багато хто з них, ще не зрозумів, що її можна використовувати в своєму бізнесі. Сьогодні ми ознайомлюємо нашого потенційного клієнта з технікою, яку вони успішно можуть використовувати аграрній сфері» наголосив Євген Балюк.Радимо почитати