Новини

Harvester презентував дозувальний автомат та систему визначення врожайності на AGROEXPO-2017 (ОПИТУВАННЯ)

13 Жовтня 2017 193

Дозувальний автомат Quantofill M
Дозувальний автомат Quantofill M
traktorist.ua

На цьогорічній виставці AGROEXPO компанія Harvester представила дозувальний автомат Quantofill M для приготування сумішей для обприскування та систему визначення урожайності YeildSense.

Дозувальний автомат Quantofill M створений для приготування безконтактних робочих сумішей для обприскувача. На пристрої розміщений контролер, на якому оператор визначає необхідний об’єм готової суміші, а прилад автоматично розраховує потрібні дози по кожному з компонентів.

Дозувальний автомат Quantofill M
Дозувальний автомат Quantofill M

«Тут велику роль грає людський фактор, якщо готувати суміш вручну, можна щось наплутати і отримати не такий результат, як хотілося. Залежно від обприскування можуть бути втрати, які ви візуально не побачите», — відмічає інженер компанії Harvester Юрій Росамаха.

Також компанія представила систему картографування врожайності YeildSense. Система оснащена монітором, який розміщується в кабіні та виводить дані по врожайності на екран в режимі реального часу, а також контролером (пластиною) з тензодатчиком, який кріпиться на елеватор у частині, де він змінює свій напрямок.

Маса, яка рухається по елеватору, відцентровою силою притискається до пластини, дані аналізуються і на моніторі виводиться інформація по врожайності.

Система визначення врожайності YeildSense
Система визначення врожайності YeildSense

Також за допомогою системи можна з певною періодичністю визначити рівень вологості урожаю, прикріпивши датчик до елеватора.Радимо почитати