Новини

HARP презентував нові підшипники на AGROPORT East Kharkiv 2017 (ВІДЕО)

13 Жовтня 2017 44

Стенд компанії HARP на AGROPORT East Kharkiv
Стенд компанії HARP на AGROPORT East Kharkiv
traktorist.ua

На цьогорічному Міжнародному форумі AGROPORT East Kharkiv компанія HARP представила свої новинки, зокрема, підшипники з ущільненням підвищеної герметичності, а також модернізований підшипник ступиці переднього колеса для ЗАТ «ЗАЗ».

Завод HARP випускає більше 500 типорозмірів підшипників, при цьому розвиває нові групи і продовжує випускати всі старі моделі.

Нові підшипники мають унікальне ущільнення, вони оснащені не тільки гумовою кромкою, а й додатковою захисною шайбою.

«Наші підшипники підходять майже під всю групу імпортної сільгосптехніки. І ті підшипники, які ми створюємо, робимо їх дуже якісно», — розповідає менеджер з продажів HARP Валерія Акіньшина.

Також на виставці HARP презентував оновлений підшипник ступиці переднього колеса для ЗАТ «ЗАЗ», який дозволяє збільшити термін служби ступичного вузла і зменшити витрати на техобслуговування.

Компанія також займається виготовленням підшипників для українських виробників сільгосптехніки за індивідуальним замовленням, а також співпрацюють з іноземними виробниками.

«В Україні зараз дуже багато виробників сільгосптехніки. Заводи, які працювали раніше, розділилися на кілька підприємств, створили свої корпорації. Наприклад, Червона зірка, Білоцерківмаз, Завод Кобзаренка, Промінь, Краснянка, Калина та інші», — додає Валерія Акіньшина.

За її словами, завод HARP також охоплює близько 20 країн і по Європі, і по Африці, де мають дилерів, через яких постачають свою продукцію.Радимо почитати