Новини

Лінійку тракторів Claas презентували на AGROPORT East Kharkiv-2017

11 Жовтня 2017 131

Представлена техніка Claas від Агротехсоюз
Представлена техніка Claas від Агротехсоюз
traktorist.ua

Компанія Агротехсоюз презентувала на Міжнародному форумі AGROPORT East Kharkiv 2017 ряд моделей тракторів Claas.

На стенді компанії були представлені Claas Arion 430CIS, Claas Arion 640С, Claas Axion 850 та Claas Axion 930.

Агротехсоюз вже вдруге бере участь у виставці і презентує техніку в діапазоні потужності від 72 к.с. до 524 к.с.

Зокрема, був представлений трактор CLaas Axion 930 в «білому дизайні» — топова модель минулого року.

«Цей трактор в цьому році брав участь у демонстраціях техніки для всіх бажаючих клієнтів, показував свою результативність роботи. Працівники та керівники господарств в умовах власних агрокліматичних умов та наявного в них парку причіпного обладання мали змогу переконатися, що він економічний, продуктивний і надійний. Трактор напрацював близько 400 мотогодин за цей сезон», — розповідає керівник відділу маркетингу компанії Агротехсоюз Андрій Засімович.

Машина проходила випробування у господарствах Харківської, Сумської та Чернігівської областей. Трактор оснащений 8,7-літровим двигуном потужністю 345 к.с.

«Ця модель створена за сучасною технологією виготовлення тракторів, тут встановлена автоматична безступінчата АКПП, вона дає можливість працювати в режимі круїз-контролю. Тракторист тільки виставляє швидкість, необхідну для агрегату, який з ним працює. Наприклад, необхідна робоча швидкість для високоякісної роботи конкретного агрегату складає 10 км/год. Трактор «розуміє», що йому потрібно тримати таку швидкість і його системи автоматично вибирають оптимальні режими роботи двигуна та трансмісії, і це дозволяє знижувати витрату палива», — доповнює Андрій Засімович.

Також на виставці був представлений і компактний трактор Arion 430CIS. Він виробляється у Європі та відповідає високим стандартам якості. Може працювати також і з фронтальним навантажувачем. Таким чином він може бути корисним як трактор із потужністю 120-130 к.с., і як навантажувач при різноманітних підйомних завантажувально-розвантажувальних роботах та транспорті.

Коштує модель Arion 430 біля 60 тис.

Всі новинки бренду Claas будуть представлені на виставці Agritechnica-2017, яка пройде в листопаді в Гановері.Радимо почитати