Новини

На Київщині пройде безкоштовний семінар Найкращий силос та раціони ВРХ

10 Жовтня 2017 59

Дейв Девіс, незалежний експерт із силосування, Великобританія
Дейв Девіс, незалежний експерт із силосування, Великобританія

Комерційний відділ Посольства Великої Британії в Україні запрошує відвідати практичний семінар «Найкращий силос та раціони ВРХ» за участі британської «зірки» силосування доктора Дейва Девіса.

Співорганізатори семінару ― офіційний представник JCB ― компанія CML, дистриб’ютор преміксів ТОВ Райт-Френк, партнер LatiЕvents. Захід розраховано на директорів молочних господарств, зоотехніків, агрономів.

Програма заходу включає:

  • лекцію на тему «Організація процесу заготівлі для покращення якості силосу та показників продуктивності ВРХ», яку проведе доктор Дейв Девіс, незалежний експерт із силосування, Великобританія;
  • майстер-клас із візуальної оцінки силосу біля силосного бурту, практичний аудит ферми;
  • майстер-клас із визначення ефективності перетравності силосу в кормі;
  • розіграш призів від компаній та спонсорів;
  • огляд ферми та ін.

Про др-а Дейва Девіса: У 2010 р. створив власну компанію. Він проводить експерименти з силосом. Також багато часу він присвячує роботі з фермерами по всій Європі, під час якої вони обговорюють питання пов’язані з виготовленням силосів і годуванням. Результати цих дискусій допомагають доктору Дейву Девісу вести свої дослідження.

Оскільки кількість місць обмежена потрібно попередньо зареєструватися. Просимо до 12 жовтня підтвердити Вашу участь на електронну адресу pavliuk@latifundistmedia.com або за телефоном 050 381 5687.

Семінар відбудеться 17 жовтня в ТДВ «Терезине», вул. Першотравнева 2, смт. Терезине, Білоцерківський район, Київська область.Gps-координати: N49.856300, E30.115526.

Початок семінару о 9:00. З програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.Радимо почитати