Новини

Організатори AGROPORT East Kharkiv 2017 підбили підсумки

10 Жовтня 2017 53

Демопоказ трактора Case Magnum 340 на AGROPORT East Kharkiv
Демопоказ трактора Case Magnum 340 на AGROPORT East Kharkiv
Агропорт

Нещодавно в Харкові пройшов Міжнародний форум AGROPORT East Kharkiv 2017, на якому була презентована різноманітна сільгосптехніка, було проведено десятки науково-практичних семінарів та День поля, як повідомляє прес-служба заходу.

В рамках проведення демонстраційних показів була представлена техніка John Deere, Mzuri, Case IH, Amazone, Krone, Lemken, Укрсільхозмаш та ХТЗ.

День поля, організований в рамках Агропорту 2017 на демополях ХНАУ ім. Докучаєва,  співпав з 201-ю річницею університету і став першим заходом такого рівня на ланах навчального закладу.

«В перший день Агропорту 2017 відбулося підписання  меморандуму  між нашим навчальним закладом і заводом ХТЗ. Це дозволить нам отримати нові технології, нову техніку, а значить, підготувати фахівців нового рівня», — сказав ректор ХНАУ ім. В.В. Докучаєва Олександр Ульянченко.

Розпочалася реалізація і другого меморандуму, підписаного в перший день роботи Агропорту між Харківською, Херсонською і Львівською областями, про сприяння розвитку агробізнесу на внутрішньому ринку України.

«Відсьогодні ми починаємо підготовку нового масштабного проекту  — «Трипілля», який в 2018 році буде проходити в різних кліматичних умовах, з різними культурами, з різною технікою,  в тому числі з технікою ХТЗ , не тільки в Харкові, а й у Львові і Херсоні», — пояснив генеральний менеджер AGROPORT East Kharkiv Дмитро Титаренко.

На форумі було підписано меморандум між Харківською, Херсонською і Львівською областями
На форумі було підписано меморандум між Харківською, Херсонською і Львівською областями

За три дні роботи AGROPORT East Kharkiv аудиторія заходу склала майже 10 000 чоловік.

Старт Агропорту 2018 відбудеться навесні. Першим його прийматиме у квітні Львів, далі естафету підхопить Херсон, який зустрічатиме команду Агропорту в липні, а в жовтні AGROPORT East Kharkiv повернеться на свою батьківщину, де і завершиться святкування першого 5-річчя форуму в УкраїніРадимо почитати