Новини

Harvest презентував нову борону і сівалку на виставці AGROEXPO-2017

9 Жовтня 2017 117

Сівалка Multicorn 560
Сівалка Multicorn 560
traktorist.ua

На цьогорічній виставці AGROEXPO, яка нещодавно пройшла у Кропивницькому, компанія Harvest представила причіпну пневматичну сівалку Multicorn 560 та ротаційну борону.

Ширина захвату сівалки складає 5,6 м, рекомендована швидкість — до 15 км/год. Сівалка використовується по мінімальній технології обробітку землі.

Агрегат оснащений системою внесення мінеральних добрив через дисковий сошник зі зміщеним центром від іспанської компанії Bellota.

Секція приводиться в дію контурним приводом, зубчаста передача замінена на ланцюгову, що підвищує її довговічність.

Сівалка Multicorn 560
Сівалка Multicorn 560

Агрегатується з тракторами потужністю від 80 к.с. За словами представника компанії Ігоря Білецького, сівалка має 4 зернових бункери загальною ємністю 240 л та 8 бункерів для добрив загальною ємністю 900 л.

Також на виставці була представлена ротаційна борона з шириною захвату 5,6 м. Агрегат використовується для досходового та післясходового обробітку посівів зернових і пропашних культур.

Рекомендована робоча швидкість становить від 7 до 15 км/год.

Ротаційна борона
Ротаційна борона

Борона агрегатується з тракторами потужністю від 80 к.с. Продуктивність становить 12 га/год., загальна вага — 1800 кг.

«Безпосередньо ротаційна борона буде виходити на ринок для всіх фермерських господарств, крім тих, хто працює по нульовій технології. Досить гарно обробляє ґрунт і перероблює поживні залишки з землею, що зберігає вологу в ґрунті», — розповідає Ігор Білецький.

Вартість сівалки Multicorn 560 становить 290 тис. грн без транспортного пресу, ротаційна борона коштує 199 тис. грнРадимо почитати