Новини

Kuhn презентував нову серію ворушилок GF 1012

9 Жовтня 2017 43

Причіпна версія ворушилок GF 10812 T
Причіпна версія ворушилок GF 10812 T
kuhn.co.uk

Компанія Kuhn оновила свій асортимент кормозаготівельного обладнання і випустила ворушилки нового покоління серії GF 1012. Про це повідомляє agroinfo.com

Новий модельний ряд включає 8,7-метрову навісну ворушилку GF 8712 і причіпну версію GF 8712 T, а також 10,8-метрову навісну модель GF 10812 і причіпну GF 10812 T.

Нові машини були розроблені для використання на середніх і великих фермах, але також підходять для роботи на вузьких полях або полях неправильної форми.

Система підйому ротора HLC (входить в стандартну комплектацію моделей GF 8712 T, GF 10812 і GF 10812 T, і доступна в якості додаткової опції для GF 8712) піднімає всі ротори на висоту 50 см менше, ніж за 5 секунд, що полегшує маневрування і управління ворушилкою, особливо на крутих поворотах по краях поля. Швидкодіюча система підйому ротора HLC також допомагає знизити ризик потрапляння забруднень в фураж.

Всі чотири нові моделі компактні завдяки своїй складній конструкції і запатентованій системі стабілізації, що збільшує стійкість машини під час роботи і підвищує безпеку транспортування.

Нові ворушилки можуть управлятися тракторами середньої потужності, що дозволяє використовувати їх на більшості тваринницьких ферм.

У всіх моделях використовується система Kuhn Digidrive, яка не потребує обслуговування. Обертові ротори малого діаметру і асиметричні зубці покращують контакт з ґрунтом і зменшують забруднення корму, в той час як колеса, розташовані поруч з зубцями, покращують копіювання рельєфу. Гідравлічне регулювання для ворошіння уздовж меж поля або огорож також доступне в якості опції.Радимо почитати