Новини

Фаворит презентував нові сівалки Venza-8 та Venza-8 Pro на AGROEXPO-2017

6 Жовтня 2017 359

Сівалка Venza-8
Сівалка Venza-8
traktorist.ua

Завод Фаворит представив на цьогорічній виставці AGROEXPO новинки — пневматичні сівалки точного висіву Venza-8 та Venza-8 Pro 2017 року випуску.

Новинки дозволяють висівати каліброване насіння соняшника, кукурудзи, рицини, сої, сорго, а також насіння кормових бобів, квасолі, люпина з одночасним роздільним від насіння внесенням гранульованих мінеральних добрив.

На 8-рядній сівалці Venza-8 використовуються зернові бункери вмістом 34 кг (всього 8 бункерів), ємність бункерів для добрив становить 160 кг (всього 4 бункери). Загалом ємність бункерів для добрив складає 640 кг, для насіння — 272 кг.

На Venza-8 можна встановити 2 різні прикотуючі колеса, V-подібне і звичайне широке.

Агрегат оснащений зміцненою рамою, ланцюговий привід замінений на карданний. Це дозволяє сівалці працювати на полях, засмічених рослинними рештками.

На сівалці перед сошником стоїть грудобій, який регулюється залежно від глибини проходження сівалки. Також встановлюється маркерна система, система контролю висіву.

Попереду стоїть анкерний сошник для висіву мінеральних добрив, на якому теж регулюється глибина заглиблення.

Сівалка Venza-8 Pro відрізняється від інших пропашних сівалок виробництва Фавориту тим, що вона має дисковий висівний апарат.

Сівалка Venza-8 Pro
Сівалка Venza-8 Pro

Вміст зернового бункера складає 60 кг, а ємність бункерів для добрив така ж, як на сівалці Venza-8. Агрегат також має 8 бункерів для добрив ємністю по 160 кг та 4 зернових бункери по 60 кг.

Venza-8 Pro агрегатується з тракторами потужністю від 95 к.с., тому що сівалка має доволі важку конструкцію. Її вага складає 2 т.

Ланцюгова передача на сівалці також була замінена на карданну.

Офіційна вартість Venza-8 Pro складає 460 тис. грн, а Venza-8 — 260 тис. грн. Наразі ці сівалки не включені до державної програми компенсації.Радимо почитати