Новини

Гомсельмаш відкриє дилерський центр у Херсоні

6 Жовтня 2017 47

Комбайн Палессе МН-854
Комбайн Палессе МН-854
gomselmash.by

Холдинг «Гомсельмаш» і ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод» підписали дилерський договір на реалізацію в Україні сільськогосподарської техніки Палессе. Про це повідомляється на сайті холдингу.

Документ був підписаний під час Х Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції економічний розвиток», який проходив у Новій Каховці Херсонської області. У його роботі взяла участь делегація Гомельської області на чолі з головою облвиконкому Володимиром Дворником.

Холдинг «Гомсельмаш» цікавить розвиток співпраці як в напрямку продовження поставок готової продукції, так і в створенні в Херсоні складального виробництва з високою часткою локалізації при виробництві зернозбиральних комбайнів. Саме ці питання будуть вирішуватися в ході реалізації підписаного дилерського договору. Перші поставки комбайнів Палессе будуть здійснені до кінця поточного року.

В даний час в Україні парк комбайнів Палессе налічує 1 978 машин. Зокрема, на полях Херсонської області працюють 29 білоруських комбайнів.Радимо почитати