Новини

Diol Agro презентує жатку для кукурудзи Ziegler на виставці АГРОПОРТ Схід Харків 2017

5 Жовтня 2017 53

Жатка Ziegler
Жатка Ziegler
traktorist.ua

Компанія Diol Agro представила на Міжнародному форумі АГРОПОРТ Схід Харків техніку для збирання кукурудзи німецького виробництва Ziegler.

8-рядна жатка Ziegler оснащена подрібнювачем, що відключається, а ножі подрібнювача перекривають всі вальці і забезпечують якісне подрібнення стебла. Агрегат має подовжений валець, що забезпечує більш якісне відділення і подрібнення самих рослин.

Також жатка має металеві кожухи, редуктори з плавним ходом, двосторонні ножі, а регулювальні планки початковідділювачів регулюються з кабіни трактора.

Робоча швидкість жатки становить 10-15 км/год, агрегатується з будь-яким комбайном.

«На ринку України цей агрегат з'явився приблизно 4 роки назад, продається по всій Україні. В цьому році вже продано близько 10 одиниць. Користується популярністю як у невеликих фермерів, так і у агрохолдингів», — розповідає менеджер компанії Diol Agro Колесник Денис.

Також компанія займається переобладнанням пропашних сівалок американського виробництва John Deere, Kinze, Great PlainsMassey Ferguson встановлюючи на них висіваючі апарати PrecisionPlanting. Ці сівалки мають проблему точного висіву саме по соняшнику.

Після переобладнання якість посіву збільшується від 5 до 15%.Радимо почитати