Новини

На початку жовтня відбудеться Міжнародний форум АГРОПОРТ Схід Харків

3 Жовтня 2017 96

Виставка Агропорт Схід Харків
Виставка Агропорт Схід Харків
Агропорт

На території Міжнародного аеропорту «Харків» 5–7 жовтня 2017 р. відбудеться VI Міжнародний форум АГРОПОРТ Схід Харків. Про це повідомляє kurkul.com

У якості гостей запрошено понад 500 керівників профільних організацій, серед яких: керівництво галузі та областей, представники дипломатичного корпусу, керівники профільних асоціацій, керівники департаментів агропромислового розвитку та торгово-промислових палат України, керівників наукових установ НААН України, керівники профільних департаментів банківських та страхових установ, керівники провідних підприємств аграрної галузі та переробної промисловості.

Міжнародний форум АГРОПОРТ Схід Харків цього року відбудеться в рамках Всесвітнього дня продовольства (WFD), який проходить вже понад 10 років в жовтні у всіх країнах-членах ООН.

Також у цьому році на виставці буде залучена експозиція сільгосптехніки, збудовані чотири додаткових зали у виставковому терміналі «С» та пасажирському терміналі «А» для проведення конференцій, дискусій і ділової вечері.

Окрім навчальних воркшопів та семінарів в рамках ділової програми пройдуть:

  • Бізнес-форум «Зовнішні та внутрішні ринки продовольства в Україні» (5 жовтня);
  • Захід для розвитку птахівництва в рамках святкування «Всесвітнього День яйця» (5 жовтня);
  • Форум «Глобальні зміни клімату та організації адаптивних заходів в сільському господарстві Східної України»  (6 жовтня);
  • День Поля з демонстраційними показами с/г техніки (7 жовтня).

У всьому світі 2017 р. оголошений Міжнародним роком туризму в інтересах сталого розвитку,  Міжнародний форум АГРОПОРТ Схід Харків вже традиційно включено до офіційного календаря ООН. В рамках програми святкування Міжнародного року на території аеропорту заплановані:

  • кулінарні майстер-класи з використанням локальних продуктів від українських асоціацій шеф-кухарів;
  • окрема експозиція крафтової продукції;
  • відкритий фермерський кінопоказ короткометражних фільмів з фермерськими історіями успіху із різних куточків України.


Радимо почитати