Новини

Lemken представив посівний комплекс Compact Solitair 9 HD на AgroExpo-2017

3 Жовтня 2017 155

Посівний комплекс Compact Solitair 9/600 K HD 125
Посівний комплекс Compact Solitair 9/600 K HD 125
traktorist.ua

Нещодавно на виставці AgroExpo-2017 компанія Lemken презентувала посівний комплекс Compact Solitair 9/600 K HD 125.

Ширина захвату агрегату, представленого на виставці, складає 6 м. Він має дві секції шириною по 3 м, які закріплені на маятниковій підвісці і кожна окремо копіює поверхню поля.

Сівалка має бункер ємністю 5000 л, який може бути або повністю завантажений насінням, або розділятися на добриво і насіння.

Пневматичні сівалки представлені у різних модифікаціях, зокрема, з різною шириною захвату (4, 5 та 6 м) та можливістю висіву та внесення добрив за один прохід.

Комплекс оснащений також штригелем для вирівнювання грунту, замість нього може бути важкий коток, тиск на який може змінюватись, залежно від потреби.

Швидкість роботи агрегату складає 8-14 км/год, продуктивність — 10-12 га/год. Агрегатується з тракторами потужністю від 280 к.с.

Представлений посівний комплекс оснащений дисковою бороною Heliodor, проте є можливість встановлення ротаційної борони або іншого агрегату. Така опція замовляється з заводу.

«Кожного року ми продаємо більше 20 одиниць і з кожним роком все більше. Дуже популярні на Західній Україні. Такі сівалки в основному купують середні господарства, холдинги беруть більш широкозахватну техніку. Є і фермерські господарства, які мають всього 1000 га і купують 4-метрові агрегати», — розповідає фахівець з підтримки продажів Lemken-Україна Олександр Киянець.

Ціна посівного комплексу становить від 115 тис, залежить від комплектації.Радимо почитати