Новини

Kverneland презентував навісну версію культиватора Turbo

2 Жовтня 2017 88

Навісний культиватор Kverneland Turbo
Навісний культиватор Kverneland Turbo
ien.kverneland.com

Концерн Kverneland Group доповнив лінійку причіпних культиваторів Turbo п’ятьма навісними моделями. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Нові моделі оснащені жорсткими та складними рамами. Робоча ширина агрегатів з жорсткою рамою складає 3 м та 3,5 м, а моделі зі складною рамою доступні у трьох варіантах ширини — 4 м, 5 м та 6 м.

Глибина рихлення новинок складає від 3 до 20 см. Виробник стверджує, що культиватор Turbo здатний замінити кілька машин, зокрема, посівну борону та стерневий культиватор завдяки вузькому кроку стійок та високому кліренсу 725 мм.

На навісних культиваторах Turbo стійки розміщені в 4 ряди в шаховому порядку, що дозволяє використовувати трактори з низькою вантажопідйомністю. Рами мають підвищену міцність, витримують транспортування на швидкості 40 км/год та можуть оснащуватися важкими котками Actipack.

Стійки Reflex S-подібної форми підходять для роботи навіть на невеликій глибині та можуть бути обладнані різними видами робочих органів: вузьким долотом для глибокого рихлення, більшої зносостійкості та економії палива, подвійним оборотним долотом серцеподібної форми для інтенсивного змішування та долотом для повного нарізання на невеликій глибині.

Інші C-подібні стійки з силою тиску 270 кг забезпечують рівномірний обробіток на глибину до 20 см, також можуть бути оснащені оборотним долотом.

Також нові навісні машини Turbo оснащені системами гідравлічного регулювання, що дозволяє здійснювати налаштування без використання будь-яких інструментів.

Транспортна ширина агрегатів складає від 2,9 м до 3,5 м.

Новинки будуть представлені на цьогорічній виставці Agritechnica.Радимо почитати