Новини

Claas представив нового ексклюзивного дилера в Туреччині

29 Вересня 2017 49

Claas обрав нового дилера продукції в Туреччині
Claas обрав нового дилера продукції в Туреччині
traktorist.ua

Новим дилером Claas у Туреччині з 1 жовтня 2017 року стане компанія ASKO, яка отримала від німецького концерну ексклюзивні права на реалізацію всього асортименту продукції та надання сервісних послуг. Про це повідомляє прес-служба компанії Claas.

З новим турецьким партнером по дистрибуції відомий світовий виробник сільгосптехніки планує реорганізувати дилерську мережу в країні.

Основна мета — розширення існуючої дилерської мережі та безперебійні оперативні поставки техніки та обладнання Claas і надання сервісу в будь-якій точці країни.

«Ідея співпраці з ASKO, крім збуту техніки, полягає в тому, щоб стати ближче до наших клієнтів і поліпшити наш сервіс. Крім того, ми маємо намір продовжувати розвивати наші консалтингові послуги з експлуатації техніки Claas для клієнтів за рахунок створення регіональних контакт-центрів», — пояснює Регіональний Президент концерну Claas в Африці і на Близькому Сході Стефан Клостеркамп.

Сільськогосподарський сектор є пріоритетним для розвитку турецької економіки, тому Claas бачить великий потенціал для співпраці з турецькими аграріями.

В якості нового партнера Claas компанія ASKO вперше постане перед публікою на сільськогосподарському ярмарку Bursa Agriculture, який буде проходити з 11 по 15 жовтня в Туреччині.

Компанія ASKO входить до складу турецького холдингу Sanko Group, сімейну компанію, яка розвиває бізнес в різних галузях промисловості Туреччини, включаючи виробництво тракторів та будівельної техніки.Радимо почитати