Новини

Kuhn презентував нові однороторні валкувачі

29 Вересня 2017 35

Однороторні валкувачі Kuhn
Однороторні валкувачі Kuhn
stackyard.com

Компанія Kuhn додала три нові моделі навісних однороторних валкувачів до своєї лінійки обладнання для заготівлі кормів. Про це повідомляє agroinfo.com

Всі три моделі мають такі ж технічні характеристики, як і більші двороторні та чотирьохроторні валкувачі Kuhn. Моделі GA 4431, GA 4731 і GA 5031 були сконструйовані для робочої ширини 4,4 м, 4,65 м і 5 м відповідно. В компанії говорять, що валкувач GA 5031 з ротором діаметром 4 м є найбільшою навісною однороторною машиною на ринку.

Конструкція кожної з нових машин робить їх простими в експлуатації, вони підходять для тракторів невеликої потужності, що ідеально для використання на тваринницьких фермах.

На кожній новій машині встановлена система Masterdrive GIII від Kuhn. У цьому запатентованому двоступінчастому редукторі використовуються конічні і еліптичні зубчасті колеса. Він зарекомендував себе як надійний механізм на більших дво- і чотирьохроторних моделях компанії.

Коробка передач повністю герметична, вимагає мінімального обслуговування і має зменшений потенціал зносу, що означає меншу кількість поломок навіть під час інтенсивного використання.

Нові моделі GA з одним ротором були розроблені для скорочення часу, що витрачається на перехід від транспортного до польового режиму: ергономічний опорний кронштейн і центральний замок роблять перехід швидким і простим.

Відбивач валка і щиток керуються вручну або гідравлічно (доступно в якості додаткової опції). У них використовується пружинна система з компенсацією ваги, що також зменшує час налаштування.

Висота підйому ротора над валком складає більше 40 см. Це забезпечує збереження якості корму при проході над валками і полегшує маневрування машини при роботі у важкодоступних місцях або на нерівній/похилій поверхні. Висота ротора легко регулюється вручну за допомогою рукоятки і дозволяє точно налаштовувати граблі відповідно до ландшафту і мінімізувати забруднення ґрунту.Радимо почитати