Новини

Pöttinger оснастив плуги чизелями — Мірненко

28 Вересня 2017 141

Володимир Мірненко демонструє роботу плугу Pöttinger Servo 6.50
Володимир Мірненко демонструє роботу плугу Pöttinger Servo 6.50
traktorist.ua

Компанія Pöttinger додала до своїх плугів нову опцію — розрихлювачі плужної підошви, іншими словами чизелі. Про це на свій сторінці у Facebook пише експерт з технологічної підтримки Pöttinger Володимир Мірненко.

Вони встановлюються на кожен корпус, налаштовуються за глибиною (на 10, 15 чи 20 см глибше оранки) та використовуються для зривання плужної підошви за один прохід.

«Оранка має безліч переваг: перерозподіл мілких фракцій промитих в глиб, перерозподіл поживних речовин в глибші шари, боротьба з хворобами та шкідниками, рихлення, відкриття ґрунту для акумуляції вологи та багато іншого. Оранка — це сильний інструмент, і як будь-який сильний фактор має і негативні сторони. Найбільшою з них є утворення плужної підошви. Розрихлений шар ґрунту не тримає структури, все зусилля передає глибше і тим утворює шкідливе ущільнення», — пояснює Володимир Мірненко.

За його словами, з новими чизелями від Pöttinger можна за один прохід здійснювати оранку та зривати плужну підошву. Господарство відтак отримує оптимальну структуру ґрунту без утворення шкідливого ущільнення.Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна

Радимо почитати