Новини

Volvo Trucks представив новий сільськогосподарський тягач серії FH на AGROEXPO

28 Вересня 2017 123

Новий тягач Volvo серії FH
Новий тягач Volvo серії FH
traktorist.ua

На виставці AGROEXPO-2017 компанія Volvo Trucks презентувала нову серію сільськогосподарських тягачів FH.

Представлена машина має низьку спальну кабіну з двома спальними полицями. Завдяки високому шасі має можливість за необхідності заїжджати на поле. Також агрегат має спеціальний захист, стоїть передній металевий бампер, рама 8 мм і посилююча вкладка.

Тягач оснащений роботизованою механічною коробкою передач I-Shift та 420-сильним 13-літровим двигуном стандарту Євро-5 з Adblue. На новому автомобілі встановлений посилений задній міст, здатний витримувати велике тягове зусилля при виїзді завантаженим з поля.

Комплектація автомобілів Volvo Trucks залежить від побажань кожного окремого клієнта та особливостей господарства, на якому буде використовуватися тягач.

Компанія пропонує на вибір 4 варіанти шин від Bridgestone, Сontinental, Michelin і Goodyear.

Вартість моделі, представленої на виставці, зі встановленою гідравлікою — €90 тис., додатково тягач компонується баком, ручкою, насосом.

«У компанії Volvo Trucks такий підхід, що ми стараємося не нав'язувати клієнту. Ми завжди приїжджаємо, дізнаємося про нюанси експлуатації, де машина буде їздити і будуємо її конкретно під задачу цього клієнта. У нас кожна специфікація чимось унікальна», — розповідає регіональний представник Volvo Trucks Юрій Антонюк.

Юрій Антонюк, регіональний представник Volvo Trucks розповідає про новинку
Юрій Антонюк, регіональний представник Volvo Trucks розповідає про новинку

Цей автомобіль був спроектований в Україні разом зі співробітниками агрохолдингу НІБУЛОН спеціально під їхні задачі, і в цьому році було укладено угоду про поставку 30 машин цій компанії.

У наступному році компанія планує розробку серії менших тягачів , які відрізнятимуться кабіною та типом двигуна (13 л та 11 л на вибір).Радимо почитати