Новини

Mahindra підписала угоду про придбання ArmaTrac

26 Вересня 2017 220

Трактор ArmaTrac у полі
Трактор ArmaTrac у полі
fwi.co.uk

Індійський виробник тракторів і сільськогосподарських машин Mahindra&Mahindra (M&M) придбала турецького виробника тракторів Erkunt (Erkunt Traktor Sanayii) — четвертий за величиною тракторний бренд у Туреччині. Про це повідомляє profi.com.

Родинна компанія Erkunt випускає ряд тракторів з діапазоном потужності 55-110 к.с. під торговою маркою ArmaTrac. В минулому році компанією було продано близько 4700 одиниць техніки (6% ринку) і отримано дохід у розмірі $88 млн.

В рамках цього придбання Mahindra отримає також ливарне виробництво, яке виготовляє блоки двигунів, головки циліндрів та коробки передач для широкого кола споживачів, включаючи JCB, MAN, Ford та Deutz.

«Туреччина є дуже важливим ринком і придбання Erkunt дозволить Mahindra розширити свою присутність на четвертому найбільшому в світі тракторному ринку», — коментує керуючий директор M&M Паван Гоенка.

В минулому році в Туреччині було продано близько 71 тис. тракторів. Разом з комбайнами, обладнанням та іншою сільськогосподарською технікою турецький ринок приносить прибутку на $3,5 млрд/рік.

Близько 7% продукції Erkunt експортується під торговою маркою ArmaTrac, а новий власник бачить можливості для розвитку експортного бізнесу, особливо на сусідніх ринках Близького Сходу, країн СНД та Європи.Радимо почитати