Новини

Krone представив оновлені прес-підбирачі Comprima

26 Вересня 2017 37

Прес-підбирач Krone Comprima CF 155 XC
Прес-підбирач Krone Comprima CF 155 XC
profi.com

З нагоди святкування 40 років з моменту випуску першого рулонного прес-підбирача Krone KR 180 в 1977 році компанія презентувала серію оновлень для модельного ряду Comprima. Про це повідомляє agroinfo.com.

Оновлені бічні панелі і задні огорожі так система освітлення можуть бути застосовані до всіх семи моделей лінійки, з фіксованою та напівваріаційною камерою, а також комбінованих прес-підбирачів з обмотувачем.

Оновлення не обмежуються сучасним дизайном, тому 2,15-метровий підбирач з привідним подаючим валом (Active pick-up EasyFlow) тепер входить в стандартну комплектацію.

Спірально розташовані зубці, спроектовані для широких рядів, збирають урожай «в шаховому порядку», що, як кажуть в компанії, значно знижує ризик виникнення пікових навантажень.

Також нові функції включають ультразвуковий датчик для заміни сенсорних важелів на пакувальному столі і додаткове колесо на перевертачі рулонів для захисту прокосів. Електронна і гідравлічна системи також були оновлені і тепер сумісні з робочим процесором KMC, а світлодіодні робочі фари є новою додатковою опцією. Обмотка плівкою, як і раніше, доступна для всіх моделей Comprima, незмінною залишилася також перевірена система Novogrip.

Машина Comprima з новим дизайном буде продемонстрована на виставці Agritechnica, на якій 40-річний ювілей буде також відзначатися різними знижками та заходами від компанії Krone.Радимо почитати