Новини

Kverneland готує ряд новинок для Agritechnica

25 Вересня 2017 52

Комбінація обприскувача iXtra LiFe і сівалки Optima
Комбінація обприскувача iXtra LiFe і сівалки Optima
kverneland

На міжнародній виставці Agritechnica-2017 компанія Kverneland представить 15 різних машин і опцій у сегментах ґрунтообробної, посівної, кормозаготівельної техніки і машин для внесення ЗЗР, а також електронних систем управління. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Найбільше розробок компанія представить в сегменті машин для внесення мінеральних добрив і засобів захисту рослин.

Зокрема, в Kverneland Group випустили нову систему управління двигуном Eco Drive для самохідного обприскувача Kverneland iXdrive, яка не тільки збільшує потужність приводу, але і знижує споживання палива на 15%. Також для цього обприскувача реалізували нову систему безпечного розкладання і складання штанги BoomGuideProActive та передньонавісний бункер iXtra LiFe.

Крім цього, компанія представить оновлені розкидачі добрив TLX і Exacta CL. А для навісних обприскувачів Kverneland презентує систему безперервної циркуляції з електрично керованими форсунками iXflow-E.

Розкидач добрив ExactaTLX GEOspread
Розкидач добрив ExactaTLX GEOspread
У сегменті ґрунтообробної техніки компанія також приготувала кілька новинок. По-перше, новий плуг Kverneland 2500 i-Plough з функцією автоматичного переходу з транспортного положення в робоче і навпаки.

Також була доповнена лінійка культиваторів Turbo навісними моделями з робочою шириною від 3 до 6 м.

Серед інших новинок, які компанія Kverneland представить на виставці у Гановері, висіваюча секція SX для серії сівалок Optima, посівна комбінація U-Drill, косарка «метелик» 53100 MT Vario з новою системою Geomow, нові ворушилки 85112 і 8590C з шириною захвату 11,2 м і 9 м відповідно, а також граблі 97150, оснащені новою системою управління секціями Georake.Радимо почитати