Новини

Landini представить нові садові трактори на виставці у Великобританії

25 Вересня 2017 121

Нові садові трактори Landini
Нові садові трактори Landini
agrimachinerynews.com

У жовтні компанія Landini презентує серію нових садових і виноградних тракторів на виставці National Fruit Show, яка відбудеться у Великобританії. Про це повідомляє agroinfo.com

Трактори серії Rex 4 мають елегантний зовнішній вигляд, але, що більш важливо, вони мають більший вибір моделей, нові конфігурації передачі, в тому числі триступеневе перемикання швидкості на коробці передач з сервоуправлінням, більш комфортні умови для оператора в новій кабіні і вперше мають можливість установки додаткової підвіски переднього моста.

Що стосується загального розміру, базових конфігурацій і вихідних потужностей, новий Landini Rex 4 повторює вже наявні моделі Rex. Моделі F — це вузькі садові трактори, версії GE мають більш низьку стійку для додаткової стабільності, а у GT — більш широкі осі і більші колеса, які підходять для широких садів.

Мінімальна робоча ширина становить 1,3 м для моделей F, 1,35 м — для GE і 1,5 м — для версій GT, в той час як нові моделі V можуть мати ширину всього 1 м.

Традиційна модель Rex представлена ​​в одному варіанті, в той час як серія Rex 4 має ті ж шість вихідних потужностей від 69 к.с. до 111 к.с., як на більш широких тракторах.

Цього разу 2,9-літровий компактний чотирьохциліндровий двигун забезпечує потужність, яка відповідає правилам контролю викидів, не вдаючись до фільтрації вихлопних газів або ін'єкції сечовини, що максимально спрощує вимоги до встановлення та обслуговування.

Опція підвіски передньої осі буде доступна вперше для забезпечення більш легкої їзди як на дорозі, так і по бездоріжжю.

Інженерам Argo Tractors, яка виробляє трактори Landini, також вдалося прибрати виступаючу частину коробки передач в нових моделях, в результаті чого підлога в кабіні стала більш пласкою. Завдяки чому посадка і вихід з кабіни, а також перебування в ній під час роботи стали більш комфортними.Радимо почитати