Новини

Agrisem представив глибокорозпушувач Cultiplow Platinum на Дні поля МХП

21 Вересня 2017 108

Глибокорозпушувач Agrisem Cultiplow Platinum
Глибокорозпушувач Agrisem Cultiplow Platinum
traktorist.ua

Нещодавно на Київщині пройшов День поля МХП в рамках конференції LFM 4.0 День агротехнологій.

На заході була продемонстрована робота глибокорозпушувача Agrisem Cultiplow Platinum SR 4m. Він доступний у різних модифікаціях від 3 до 9 м. В Україні працюють переважно агрегати з шириною захвату 4 м (вимоги по потужності — 280-340 к.с.) і 6 м (500 к.с.).

Агрегат оснащений пружиною для захисту від перенавантажень. Швидкість роботи даного агрегату становить від 6 до 11 км/год, залежно від ґрунтів і кількості плужних підошов.

Глибокорозпушувач Agrisem Cultiplow Platinum
Глибокорозпушувач Agrisem Cultiplow Platinum

Заявлена глибина роботи даного глибокорозпушувача становить від 15 см до 45 см, а по факту - 55 см, залежно від потужності трактора.

«Даний агрегат може комплектуватися з заводу передньонавісним бункером для добрив об’ємом до 2200 л. Також є можливість встановлення бункерів на задню навіску із внесенням добрив безпосередньо під лапи на необхідну глибину», — коментує представник Волинської фондової компанії Євген Осійчук.

В парі з котком є можливість встановлення ззаду дисків, які дають дозволяють вже мульчувати те, що зібрали, щоб трохи приховати пожнивні рештки. Фракція по всьому периметру подрібнення ґрунту є однаковою. Тобто чим рівномірніший ґрунт, тим менша фракція і тим більше вона поглине вологи.Радимо почитати