Новини

Агромаш-Калина привіз новинки на AgroExpo-2017

20 Вересня 2017 205

Новий рублячий коток К6
Новий рублячий коток К6
traktorist.ua

Український виробник техніки «Агромаш-Калина» презентувала на AgroExpo-2017 новий рублячий коток К6 та оновлену ротаційну борону Antoks XL.

Коток рублячий К6 вагою 1800 кг має ширину захвату 6 м. Призначений для подрібнення залишків стерні кукурудзи, соняшника для подальшого обробітку дисковими боронами.

Ножі на котку розміщені у шаховому порядку для забезпечення більшого перекриття. Коток є водоналивним, що при наповненні може додати до 20 кг ваги.

Новий рублячий коток К6
Новий рублячий коток К6

Ширина транспортування становить 2,4 м ширина, а довжина агрегату — приблизно 5 м.

«Це перший екземпляр. Одразу після виставки плануємо розпочати тестування. У нас є свої землі, які ми обробляємо, свій полігон для випробування техніки», — говорить менеджер з продажу Антон Сапливий.

Вартість новинки становить 150 тис. грн.

На виставку компанія також привезла оновлену ротаційну борону Antoks XL 14. Продуктивність даного агрегату складає до 21 га/год, а швидкість — до 15 км/год.

Борона має оновлені диски, які закріплюються болтами і можуть бути замінені прямо в полі, втулки з композитних матеріалів, які змінюють свою форму.

Ротаційна борона Antoks XL 14
Ротаційна борона Antoks XL 14

Antoks XL оснащена закритими ступичними підшипниками FKL, які не потребують обслуговування.

«Ширина захвату борони 14 м, але вона зконструйована як трансформер, кожне крило можна зняти окремо і працювати як двома 6-метровими боронами, можна ставити під слабший трактор», — пояснює менеджер з продажу Чудінов Вадим.

Ротаційна борона Antoks XL 14
Ротаційна борона Antoks XL 14

Борона агрегатується з тракторами потужністю 90-130 к.с.

Коштує оновлена модель 558 тис. грн, входить до програми державної компенсації сільгосптехніки.Радимо почитати