Новини

Лозівські машини продемонстрували техніку на Дні поля АДНЦ

19 Вересня 2017 61

Лозівські машини презентували техніку на Дні поля АДНЦ
Лозівські машини презентували техніку на Дні поля АДНЦ
lozovamachinery.com

В рамках проведення Дня поля Німецько-Українського Аграрного демонстраційного і навчального центру (АДНЦ), який пройшов у смт. Дослідницьке (Київська обл.) була представлена техніка виробництва «Лозівських машин». Про це повідомляє прес-служба компанії.

Свою роботу в полі після збирання зернових продемонстрував глибокорозпушувач Гульден, дискатори Дукат-6 і Дукат GOLD, а також Дукат-2,5, який наразі проходить ресурсні випробування в УкрНДІПВТ ім. Л.Погорілого.

«Особливої ​​уваги заслуговує показ на Дні поля новинки 2017 року — важкої дискової борони Дукат GOLD, аналогів якої представлено не було. Наші агрегати показали гарні результати і зацікавили багатьох аграріїв, які відвідали виставку», — резюмує головний конструктор Українського конструкторського бюро трансмісій і шасі (УКБТШ) Олексій Гриненко.

День поля АДНЦ традиційно проходив на дослідних полях Українського науково-дослідного інституту прогнозування та випробування техніки (УкрНДІПВТ) ім. Л.Погорілого, де щорічно проводяться понад 1500 випробувань на визначення ефективності різних способів обробітку ґрунту, збирання врожаю, а також застосування комплексів сільськогосподарських машин.

Нагадаємо, що нещодавно в Науково-дослідному інституті провели випробування глибокорозпушувача Гульден-4.Радимо почитати