Новини

Державна програма підтримки змінить структуру виробництва сільгосптехніки — Гройсман

19 Вересня 2017 37

Володимир Гройсман, прем'єр-міністр України
Володимир Гройсман, прем'єр-міністр України
Урядовий портал

Представники Уряду, профільних агроасоціацій та керівництво державних банків провели спеціальну нараду, на якій було ініційовано розробку програми підтримки українських агровиробників. Про це повідомляє Урядовий портал.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман підкреслив, що окремою статтею видатків є продовження компенсації 20% вартості вітчизняної сільськогосподарської техніки.

«Цього року ми виділили на цю програму 550 млн. Зараз програма починає діяти. Якщо візьмемо плани 2018 року — це вже 1 млрд грн. Я переконаний, що програма підтримки буде змінювати структуру виробництва техніки, а саме вести до зменшення імпорту і посилення локалізації виробництва саме в Україні», — сказав голова Уряду.

В ході зустрічі представники банківського сектору погодилися на пропозицію Уряду і заявили про готовність працювати з реальним сектором, передусім в сегменті малого і середнього бізнесу.

Документ розроблятиме спеціальна міжвідомча робоча група за участю представників банківського сектору. Очолить групу перший заступник Міністра економічного розвитку Максим Нефьодов. Перші результати роботи мають бути представлені на розгляд Уряду до 1 листопада.Радимо почитати