Новини

Elvorti продемонструє новинки на AgroExpo 2017

18 Вересня 2017 51

Пневматична сівалка Vega 8 Profi
Пневматична сівалка Vega 8 Profi
traktorist.ua

Компанія Elvorti під час Міжнародної агропромислової виставки AgroExpo 2017, яка пройде з 20 по 23 вересня у м. Кропивницький (Кіровоград), презентує новинки цього року. Про це повідомляє прес-служба заходу.

Компанія представить широкий вибір посівної техніки та техніки для захисту рослин. Зокрема, абсолютну новинку 2017 року — зернову сівалку Alfa 6, модернізовану пневматичну сівалку Vesta 8 Profi, яка призначена для точного висіву каліброваного насіння кукурудзи, соняшника, сої та інших культур з одночасним, роздільним від насіння внесенням гранульованих мінеральних добрив.

В рамках виставки компанія Elvorti також представить культиватор для міжрядної обробки Altair 5,6 з одночасним внесенням рідких добрив. Найбільші переваги цієї розробки — це культивація широкорядних посівів, внесення рідких добрив прямо до коріння рослин, зменшення витрат добрив за рахунок дрібного внесення та підвищення врожайності і стійкості рослин.

З техніки для захисту рослин Elvorti на виставці презентують вже відомий аграріям причіпний обприскувач Tetis з системою GPS навігації та зі збільшеною довжиною штанг до 28 м.

Під час виставки з експозиції Elvorti аграрії матимуть можливість придбати продукцію зі знижкою 5% або 10%, та побачити техніку у роботі на демонстраційних показах на спеціальному полігоні.Радимо почитати