Новини

Fendt розробив автоматичний пристрій навішування обладнання Fendt VarioPull

22 Вересня 2017 100

Автоматичний пристрій навішування обладнання VarioPull
Автоматичний пристрій навішування обладнання VarioPull
traktorist.ua

Компанія Fendt розробила новий автоматичний пристрій навішування обладнання VarioPull, який оптимізує розподіл навантаження на передню і задню вісь трактора і дозволяє ідеально розподілити вагу і тиск транспортного засобу на ґрунт. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Завдяки застосуванню VarioPull і розумному використанню опорного навантаження навісного обладнання фермер може зменшити як фронтальне балансування, так і пов'язану з ним вагу працюючої машини, при цьому не втративши силу тяги.

Варіабельна адаптація осьового навантаження в комбінації з вбудованою системою регулювання тиску в шинах VarioGrip дає можливість оптимального використання внутрішнього тиску шин. Таким чином, додатково зменшується тиск на ґрунт і максимально збільшується тягова потужність.

Технологія VarioPull також дозволяє збільшити продуктивність за рахунок зменшення буксування, знизити опір коченню при роботі в полі, зекономити паливо, скоротити кількість викидів і зберегти дернину.

Fendt VarioPull доповнює управління тяговим зусиллям, яке складається з вбудованої системи регулювання тиску шин VarioGrip, трансмісії VarioDrive, а також електронної допоміжної системи Grip Assistant.

Завдяки вбудованій системі вимірювання координат користувач постійно отримує інформацію про актуальне розташування VarioPull і може з кабіни або через додаток у смартфоні оптимально його відрегулювати.Радимо почитати