Новини

Amazone створив більш точні причіпні обприскувачі

18 Вересня 2017 48

Розкидач ZG-TS 01
Розкидач ZG-TS 01
fwi.co.uk

Німецький виробник сільгоспобладнання Amazone представив перші моделі причіпних розкидачів добрив з онлайн-калібруванням ваги. Про це повідомляє agroinfo.com

Впровадження подібної технології в причіпних машинах завжди було важким завданням, оскільки необхідна подвійна рама, щоб розділити бункер і шасі для розміщення чутливих ваговимірювальних комірок.

Рішення було знайдено під час розробки розкидачів ZG-TS 01, які мають такі комірки під кожним кутом бункера, а також датчик кута нахилу для компенсації руху по схилах.

Основною перевагою системи зважування, яка широко використовується на навісних пристроях протягом багатьох років, є те, що дозувальна заслінка завжди знаходиться в правильному положенні для точного розподілу. Вона також розраховує кількість продукту, необхідного для обробки всієї площі поля або ділянки, а також для невеликого обсягу робіт може бути завантажена точна кількість продукту, щоб не допускати залишків в бункері.

Для підвищення безпеки на дорогах ваговимірювальні комірки також завантажують інформацію про навантаження в електронну гальмівну систему, яка підбирає відповідну силу гальмування.

Розкидачі ZG-TS 01 мають 28-градусну рульову вісь, доступні з бункерами ємністю 7500 л і 10 000 л і шириною захвату до 54 м.

В якості додаткової функції як до навісних, так і причіпних розкидачів використовується Wind Control, який включає в себе анемометр для контролю швидкості вітру і компенсації бічного, хвостового або зустрічного вітру шляхом регулювання подачі матеріалу або швидкості диску.

Amazone також збільшив місткість своїх навісних обприскувачів серії UF, в якій флагманська модель мала 1800-літровий бак. Тепер бак моделі UF 2002 має ємність 2000 л.

Обприскувач UF 2002
Обприскувач UF 2002

Оновлений бак розташований ближче до трактора, щоб підтримувати рівномірний розподіл ваги, і кріпиться за допомогою нової системи швидкого зчеплення, при цьому передня частина бака вільна від будь-яких шлангів і кронштейнів.

У обприскувачі тиск створюється за допомогою нового поршнево-діафрагмового насосу продуктивністю 250 або 300 л/хв, який використовує більший поршень з коротшим ходом, що має зменшити навантаження на діафрагму.

Ємність промивного баку була збільшена з 55 до 60 л і має всмоктувальну здатність 150 л/хв. Розміри штанги варіюються від 15 до 30 м.

Оновлений обприскувач середнього розміру UX 01 Super тепер доступний з новою системою наведення штанги.

Обприскувач UX 01 Super
Обприскувач UX 01 Super

Так як багато обприскувачів тепер мають відстань між соплами 25 см, для них потрібне зниження висоти штанги до 35 см, а також точні і швидкодіючі системи управління штангою для підтримання такої висоти при великій швидкості.

Система ContourControl використовує шість ультразвукових датчиків на штанзі для підтримки висоти за допомогою гідравлічної системи, яка також може змінювати кут нахилу окремо лівої і правої штанги на горбистій місцевості.

Так само додатково може бути встановлена ​​система SwingStop, яка зменшує горизонтальне переміщення за допомогою датчиків прискорення на кінчику кожної штанги.Радимо почитати