Новини

Chernovetskyi Investment Group інвестує у виробництво аграрних дронів

15 Вересня 2017 60

Дрон від Kray Technologies
Дрон від Kray Technologies
inventure.com.ua

Українська інвестиційна компанія Chernovetskyi Investment Group стала однією з трьох інвесторів в раунді інвестування компанії Kray Technologies. Про це повідомляє inventure.com.ua

Компанія Kray Technologies розробляє промислові роботизовані вантажні безпілотники, призначені для обприскування засобами захисту рослин і регуляторами росту врожаїв агропідприємств.

За даними компанії, дрон здатний розпорошувати приблизно 70% видів засобів захисту рослин і регуляторів росту, які застосовуються в сільському господарстві. На безпілотнику встановлені різні датчики, зокрема лідар для динамічного визначення рельєфу, камери, GPS та ін. Вага дрону становить 35 кг, а швидкість польоту може досягати 110 км/год., що дозволяє йому обробляти приблизно 500 га/добу.

Засновник Kray Technologies, Дмитро Сурду, вважає, що американський ринок аграрних безпілотників дуже великий, а пропозиція його компанії унікальна і з точки зору вантажопідйомності, і з точки зору ефективності. При цьому керівництво не списує з рахунків попит на внутрішньому ринку: українські аграрії вже запитують демо-покази.

Отримані від раунду інвестиції команда направить на виробництво безпілотників і організацію серійного виробництва.

Рентабельність внесення ЗЗР дронами


Радимо почитати