Новини

Лозівські машини презентували новинки техніки на Битві Агротитанів

15 Вересня 2017 86

Дискова борона Дукат GOLD на Битві Агротитанів
Дискова борона Дукат GOLD на Битві Агротитанів
traktorist.ua

Виробник грунтообробної та посівної техніки «Лозівські машини» відкрив осінній демонстраційний сезон показом своїх агрегатів на «Битві Агротитанів», яка проходила 7-8 вересня на Київщині. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Компанія показала свою техніку в роботі у кількох демонстраційних зонах. Зокрема, у зоні глибокорозпушувачів був представлений Гульден-4, а в зоні борін і культиваторів результат за один прохід показали дискатори Дукат-6 і Дукат GOLD.

«За підсумками загальних і індивідуальних показів на полях після збирання озимої пшениці агрегати «Лозівські машини» показали відмінні результати. Так, глибокорозпушувач Гульден продемонстрував аграріям альтернативну передпосівну підготовку, підготувавши ґрунт для посіву всього за один прохід», — розповідає менеджер зі збуту Олександр Герасимов.

Також була продемонстрована важка дискова борона Дукат GOLD, яка, за словами компанії, не має аналогів на ринку України і здатна працювати по крупностеблевим залишкам просапних культур. Даний агрегат має ширину захвату 8 м та диски діаметром 700 мм.

«Польові випробування і сьогоднішні демонстрації агрегату довели його ефективність в роботі і актуальність на ринку України, де просапні культури складають практично половину посівних площ», — відмічає головний конструктор Українського конструкторського бюро трансмісій і шасі (УКБТШ) Олексій Гриненко.

Нова дискова борона Дукат-6, яка також була представлена на виставці, як стверджують в компанії, є на 20% продуктивнішою за свого попередника — модель Дукат-5. За результатами першого півріччя 2017 року продажі Дукат-6 зайняли 25% в частці загальних обсягів продажів дискаторів «Лозівських машин».Радимо почитати