Новини

JCB представив новий телескопічний навантажувач

14 Вересня 2017 84

Телескопічний навантажувач TM420
Телескопічний навантажувач TM420
profi.com

Компанія JCB презентувала новий телескопічний навантажувач TM420 вантажопідйомністю 4,1 т від рівня землі до повної висоти. Про це повідомляє agroinfo.com

Висота підйому нового навантажувача становить 5,4 м, що забезпечує більш легке завантаження годівниць з високими бортами і бункерів для зберігання.

Нова машина більшої потужності вміщує в себе всі удосконалення від нових специфікацій навантажувачів TM320 і TM320S, в тому числі поліпшену кабіну з інструментами, що забезпечують щоденні пусконалагоджувальні перевірки з місця водія, світлодіодні варіанти освітлення і самозмащувальні втулки, які розширюють інтервали змащення до 500 годин.

Новинка оснащена 4,8-літровим чотирьохциліндровим двигуном JCB EcoMAX потужністю 145 к.с. (108 кВт). На вибір доступний охолоджуваний вентилятор з гідравлічним приводом з ручним або автоматичним реверсом кожні 15 або 30 хвилин для видування пилу і сміття з охолоджувальної установки. Потужність і крутний момент передаються через шестиступінчасту коробку передач, яка може керуватися вручну або в автоматичному режимі. Максимальна швидкість на дорозі становить 40 км/год.

Серед інших характеристик, зокрема, регенеративний гідравлічний цикл для швидшого зниження стріли і для більш швидких циклів завантаження, жорстке шасі з великими штифтами і втулками для центральної опори і навантажувача, важчі осі з постійним повним приводом для виконання збільшеного навантаження і 26-дюймові колеса з більшими шинами.

«Це наче TM320S побував в спортзалі. У нього тепер більше потужності там, де це необхідно, при цьому він залишився компактною і високоманевреною машиною, яка підходить будь-кому, хто хоче поєднати продуктивність і довговічність колісного навантажувача з універсальністю телескопічного маніпулятора», — говорить головний інноваційний директор JCB Тім Бернхоуп.

TM420 зберіг майже таку ж колісну базу і загальний розмір, що і інші моделі, і буде представлений на виставці Agritechnica в листопаді.Радимо почитати