Новини

Continental представив нові концепції розумних шинних технологій

14 Вересня 2017 32

Continental представив дві нові технології
Continental представив дві нові технології
continental-tires.com

Виробник шин компанія Continental представила дві концептуально нові технології — ContiSense і ContiAdapt, які найближчим часом почнуть впроваджуватися в продукцію Continental. Про це повідомляє enki.ua

Технологія ContiSense полягає в оснащенні шин датчиками, що вимірюють глибину і температуру протектора. Дані, що передаються за допомогою сигналів, що проходять через електропровідну гуму на монітор автомобіля або через Bluetooth на смартфон, покликані попереджати водія про пошкодження шин.

ContiAdapt — це технологія автоматичного регулювання тиску в шинах для їх адаптації до конкретних умов дорожнього покриття. Це, по суті, система мікрокомпресором, вбудованих в колесо, які здатні самостійно регулювати тиск в шинах, тим самим змінюючи величину ширини обода і контактної плями, що в різних дорожніх умовах є вирішальним фактором безпеки і комфорту.

Мікропроцесори мають чотири різні режими роботи і забезпечують ідеальну адаптацію до вологих, нерівних, слизьких і нормальних умов.

Технології ContiSense і ContiAdapt виробник планує з'єднати в одній шині, що матиме три різні зони протектора. Залежно від тиску, в ній будуть активуватися різні зони, надаючи шині в кожному конкретному випадку певні характеристики.

За словами компанії, ці технології підійдуть для застосування на електромобілях і безпілотних авто. Низький опір коченню, наприклад, дозволить електрокарам долати більші відстані на одному заряді. У той же час, в безпілотних транспортних засобах застосування цих концепцій дозволить автопілоту адаптувати колеса під змінювані дорожні умови.
Радимо почитати